Відгуки наших клієнтів:

ИМ.png
Ірина Моісеєва, Генеральний директор
  • LinkedIn

OKSTAFF - наш надійний і відповідальний партнер. Наша співпраця почалася в 2021 році. За останні два роки ми реалізували 7+ проектів. Разом у нашій команді працює понад 5 професійних співробітників високого рівня. OKSTAFF вдало виконав для нас тестування і працевлаштування кандидатів відповідно до наших потреб і вчасно. Ресурси OKSTAFF забезпечили не тільки підбір персоналу, але й надали консультації щодо політики підбору персоналу, пропонували оптимізацію та цінні підказки, які дозволили нам покращити сам процес підбору персоналу.

1706_oooo.plus.png
Кирило Корнєєв, Керівник web розробки
  • LinkedIn

Ми рекомендуємо компанію OKSTAFF як компетентного IT-провайдера з підбору персоналу, який розуміє запити клієнта та вміє знайти ефективний підхід, який дозволить швидко та легко знайти нових ІТ розробників.

461_oooo.plus.png
Марек Кілан, Фінансовий директор
  • LinkedIn
1666015293610.jpg

Олексій та OKSTAFF надали першокласні послуги з підбору персоналу. У дуже стислі терміни команді вдалося підібрати наших співробітників на найвищому рівні. Хороша команда, гарна робота!

1831_oooo.plus.png
Наталія Філоненко, Старший рекрутер
  • LinkedIn
1646144397771.jpg

Ми дуже успішно співпрацювали з агентством OKSTAFF. Від першого спілкування до закінчення випробувального терміну кандидатів. Завжди підтримує нас і кандидатів на всіх етапах співбесіди, етапі підписання пропозиції про роботу та першого дня роботи кандидатів. OKSTAFF - молодці!

368_oooo.plus (1).png
Інна Куриленко, Менеджер з персоналу
  • LinkedIn
1570639869161.jpg

OKSTAFF — чудова компанія, якщо ви шукаєте надійного та високоякісного партнера з працевлаштування в ІТ. Я дійсно рекомендую їх за швидке спілкування, професійну командну роботу та гнучкість.

127_oooo.plus.png
Катерина Коваленко, Продакт-менеджер
  • LinkedIn
1551868995979.jpg

OKSTAFF надав нам послугу технічної співбесіди для ІТ розробників. Досвід такої співпраці показав глибоку експертизу, оскільки допоміг нам прийняти правильні управлінські рішення.

341_oooo.plus (1).png
Дмитро Мальцев, Старший інженер-програміст
  • LinkedIn
1645724716717.jpg

Можу впевнено стверджувати, що агентство OKSTAFF чує та розуміє запити клієнта. ІТ-рекрутери постійно представляють кандидатів на відкриті вакансії в нашій компанії, і цей процес ніколи не сповільнився. Ми дуже задоволені нашою співпрацею і хочемо її продовжувати.